Підтримка та обслуговування – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Підтримка та обслуговування

Залишились питання стосовно умов праці чи роботи компанії?

Ми відповімо Вам так швидко, як тільки це можливо.

Правильна експлуатація та регулярне планове обслуговування – запорука довговічного і успішного функціонування будь-якої системи.

Охоронні системи, системи відеоспостереження, контролю доступу дозволяють жити впевненіше. З їх допомогою можна забезпечити максимальну безпеку на будь-якому об’єкті, будь-то торговий центр або приватний будинок. Технічна підтримка є важливим заходом, завдяки якому обладнання може функціонувати безперебійно. Для того, щоб будь-яке обладнання не виходило з ладу, необхідно постійно стежити за ним. При такому підході можна своєчасно виявляти всі недоліки в роботі для їх якнайшвидшого усунення. «Територія Безпеки» надає послуги не тільки з встановлення систем безпеки, але і займається технічним супроводом.

Підтримка систем безпеки включає в себе комплексний супровід та підтримку в справному стані протягом усього терміну експлуатації.

Навіщо необхідна підтримка систем відеоспостереження?
Забруднення найчастіше призводять до погіршення якості одержуваного зображення. Якщо обладнання використовується в агресивних умовах, то обслуговування систем слід здійснювати частіше.

Зміну положення відеокамер може викликати поганна фіксація кронштейнів, в результаті чого втрачається контроль над територією, що охороняється. Наприклад, дане явище можуть викликати великі птахи, які сідають на відеокамери. Інженери нашої компанії перевіряють всі нюанси системи і у випадках необхідності корегують положення обладнання.

Якщо Ваш об’єкт знаходиться в Івано-Франківську, Івано-Франківській області чи за межами нашої області (ми працюємо по всій території України), то пропонуємо замовити технічну підтримку саме в нас і Ви отримаєте послуги виключно професіоналів. Ми пропонуємо розумні ціни, тому співпрацювати з нами завжди вигідно! Пам’ятайте, якість системи відеоспостереження залежить не тільки від обраного обладнання, але і від грамотного технічного супроводу. Турбуватися про свою безпеку потрібно завжди, тому і стежити за належним станом обладнання необхідно в регулярному порядку!

Послуга безкоштовна