Встановлення турнікетів – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення турнікетів

Ми пропонуємо як окремі види цих пристроїв, так і комплексні рішення з повним комплектом необхідного обладнання для підвищення загального рівня безпеки. Ми встановлюємо надійні і функціональні турнікети, які відмінно себе зарекомендували в СКУД різних модифікацій.

При виборі турнікетів наші фахівці враховують специфіку конкретного об’єкта та інтенсивність прохідності людей, місце встановлення цих пристроїв і регулярність їх використання та інші вимоги, які  необхідні для забезпечення захисту від несанкціонованого проникнення. Ми пропонуємо перевірені пристрої для контролю доступу, які здатні легко інтегруватися як з новими, так і з уже функціонуючими на об’єкті системами безпеки. Монтаж турнікетів виконується безпосередньо на місці в стислі терміни, що дозволяє не порушувати режим роботи підприємств та організацій.

Територія Безпеки здійснює монтаж турнікетів наступних видів:

  • Турнікети-триподи. Це універсальне і оптимальне за ціною обладнання, яке входить в системи контролю та управління доступом на об’єктах різного призначення – промислових підприємств, офісних центрів, навчальних закладів, адміністративних будівель.
  • Тумбові турнікети. Дані пристрої дозволяють організувати зону проходу без використання інших огорож. Монтаж турнікетів цього типу оптимальний для об’єктів з великим потоком людей. Завдяки якості виготовлення і захисного покриття ці пристрої можуть експлуатуватися і на відкритому повітрі.
  • Турнікети з орними стулками. Це стильні і функціональні конструкції, які вписуються в антураж будь-якого сучасного будинку. Монтаж турнікетів цього типу дозволяє задавати різні режими доступу, встановлювати швидкість відкривання-закривання стулок та ін.
  • Роторні турнікети. На відміну від триподів, роторні турнікети мають більш високу ступінь надійності в обмеженні доступу, вони забезпечують прохід «по одному». Випускаються різної конфігурації та включають в себе напівростові  та  повнозростові пристрої.
  • Повноростові турнікети. Являють собою конструкції роторного типу заввишки до 2-х м зі спеціальними стулками. Встановлення турнікетів повноростових зазвичай виконується на об’єктах, де необхідно забезпечити підвищену ступінь безпеки. До них відносяться аеропорти, військові частини, виправні установи і ін.

Це основні види турнікетів, монтаж яких здійснює Територія Безпеки. Ми можемо запропонувати також механічних хвірткок й огородження для координації потоку людей на різних об’єктах, картоприймач для СКУД і додаткові аксесуари. Підбір обладнання здійснюється з урахуванням конкретних вимог до систем безпеки і контролю доступу, а також умов їх експлуатації.

Послуга безкоштовна