GSM-сигналізації – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

GSM-сигналізації

У сучасному світі із використанням новітніх технологій, робота сигналізації на вашій території не залежить від наявності високоякісного Інтернету. Адже з використанням GSM-сигналізації дані будуть передаватися через сім-карту в зоні покриття стільникового оператора. Таким чином, сигнал тривоги завжди дійде вчасно за лічені секунди. GSM системи посилають сигнали в усіх зонах покриття оператора стільникового зв’язку. Тобто мають практично необмежену дальність дії. Також вона не чутлива до перешкод, що впливає на її надійність.

Вибравши охоронну систему з GSM передачею даних, Ви завжди будете спокійні. А для надійності завжди можна скористатися другим каналом – інтернетом.

Система являє собою комплекс з приладу gsm і різних сповіщувачів, які повідомляють про незаконне проникнення, протікання води, витік газу, а також пожежну тривогу. Принцип роботи такого обладнання дуже простий: охоронний сповіщувач отримуючи інформацію про тривогу, передає сигнал на gsm прилад. У свою чергу, gsm прилад передає інформацію на світловий або звуковий сповіщувач, привертаючи увагу до об’єкту, що знаходиться під охороною. Також, у вигляді смс-повідомлення чи дзвінка, відправляється сигнал про тривогу на телефон господаря.

Переваги gsm сигналізації:

  • Ви можете управляти сигналізацією за допомогою мобільного телефону
  • Прослуховування приміщення завдяки вбудованому мікрофону
  • Автономна робота обладнання
  • Прийнятна ціна
  • Всі технічні елементи вдало вписуються в будь-який інтер’єр, і не привертають зайвої уваги

Наша компанія пропонує тільки самі високотехнологічні рішення для повної безпеки вашого будинку або офісу. Ми гарантуємо коректну установку gsm систем безпеки, і їх ефективну роботу. Системи безпеки gsm підвищують рівень захисту об’єкта на максимальний рівень і дозволять вам працювати і жити в надійному і спокійному середовищі.

Послуга безкоштовна