Відеоспостереження – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Відеоспостереження

  • Замовте монтаж системи відеоспостереження
  • Скоротіть виробничі витрати
  • Контролюйте Ваш будинок і бізнес на відстані

Відеоспостереження – запорука безпеки

Якісний монтаж відеоспостереження – легко і доступно з «Територією Безпеки».

Встановлення систем відеоспостереження під ключ – правильний вибір для створення безпеки і контролю офісу, магазину, складу або ресторану, а також спокою для збереження майна квартири, котеджу або дачі. Оформивши замовлення в нашій компанії, Ви отримаєте сучасну і надійну систему, яка буде справно виконувати покладені на неї обов’язки довгі роки.

Ми пропонуємо ефективні та перевірені рішення інтеграції систем охоронного відеоспостереження в Ваш будинок і бізнес. Індивідуальний підхід до кожного проекту, професійний монтаж, щоденна технічна підтримка і гарантія – дають повну впевненість в якості та ефективності придбаних у нас систем.

Монтаж сучасного і надійного відеоспостереження.

Основою будь-якої системи спостереження є обладнання: камери, відеореєстратор, блок живлення і т.д. Кожен проект унікальний і для ефективного виконання поставлених завдань потрібно правильно вибрати технічне рішення. Адже кожен день, виробники обладнання, випускають нові, все більш технологічно досконалі зразки. Тому робота з пошуку ідеального рішення йде постійно. Ми здійснюємо монтаж камер відеоспостереження в Івано-Франківську та області тільки надійних та перевірених часом систем. Ретельний підбір дозволяє істотно скоротити витрати і наблизити кількість гарантійних випадків до нуля, тим самим Ваша безпека зберігається на вищому рівні. З усього різноманіття пропонованого ринком обладнання наші кваліфіковані спеціалісти підберуть для Вас кращі варіанти.

Наявність відеокамер вирішує величезний ряд проблем і завдань: спостереження за працюючим персоналом, покупцями магазину, парковками, дитячими садами, державними підприємствами, та й практично всі, як житлові, так і комерційні будівлі, в даний час оснащені камерами відеоспостереження. У цій категорії ми хотіли б коротко, але зрозуміло розповісти, як розібратися в потрібній саме для Вас системі, надати допомогу у виборі відеокамер та іншого супутнього обладнання.

Більше десятка років наші спеціалісти займаються встановленням систем безпеки та автоматики для приватних осіб і комерційних організацій.

Сучасне охоронне відеоспостереження – це комплекс відеообладнання, розташованого на певному об’єкті. Якщо грамотно розмістити і встановити камери, то можна точно відслідковувати ситуацію на території. Картинка, що отримується з відеокамери, за допомогою спеціального обладнання фіксується на носії інформації, на якому зберігається заданий користувачем час. Монтаж систем відеоспостереження може проводитися, як за допомогою чорно-білих, так і кольорових камер, причому можливе використання додаткового підсвічування, що працює в інфрачервоному спектрі.

Різновиди камер відеоспостереження

На сьогоднішній день на відповідному сегменті ринку представлено досить багато систем для організації цифрового і аналогового відеоспостереження. Тому варто з особливою ретельністю поставитися до вибору обладнання, так як важливо врахувати безліч чинників, серед яких можна виділити специфіку об’єкта, кут огляду камери, її розширення, умови експлуатації та ін.

Всі камери відеоспостереження діляться на кілька основних категорій, причому кожна з них має свої особливості, переваги і недоліки:

Аналогові камери. Вважаються одним з найбільш бюджетних варіантів. Це пристрої, в яких зображення передається у вигляді сигналу, аналогічного сигналу телевізійної мережі, оброблюваного згодом за допомогою спеціального обладнання і надходить на відеореєстратор. Залежно від кута огляду такі камери можуть бути призначені для зйомки дрібних предметів або ж для охоплення досить великих територій. У камерах аналогового типу один з двох каналів передачі даних використовується для передачі аудіосигналу, а другий – для того, щоб підключити обладнання до приймача бездротового передавача. Одержуваний сигнал за допомогою коаксіального кабелю подається безпосередньо на екран. Якщо використовується кілька камер, то застосовується відеореєстратор, що виробляє запис сигналу на пристрій зберігання;

Цифрові відеокамери. Устаткування такого типу є на сьогодні більш затребуваним, так як воно оснащено безліччю корисних опцій, забезпечуючи високу якість зображення, збереження запису і зручність її передачі. При необхідності можна використовувати гібридні системи, в яких виробляється перетворення аналогового відеосигналу в цифровий, після чого проводиться його стиснення, передача і зберігання на відповідних носіях. Досить часто такі камери передають дані на сервер, де вони зберігаються протягом необхідного часу на хмарне сховище.

Бездротові відеокамери. Особливістю подібних камер є те, що в них знаходиться радіопередавач, за допомогою якого через радіоканал певної частоти дані передаються на приймач, який є при цьому відеореєстратором. Незважаючи на те, що вартість подібних систем трохи дорожче, ніж дротових, вони затребувані при відсутності можливості встановлення традиційних камер у вигляді кабелю або ж кабель буде порушувати зовнішній вигляд приміщення.

Завдяки нашому обладнанню Ви можете бути впевненими, що від Ваших очей не сховається ні один непроханий гість.

рамотне розміщення камер, на довіреній нам території, дозволяє фіксувати всі пересування, записуючи дані на електронний носій.

Специфіка виконуваних робіт

Досить часто до нас звертаються клієнти, яким необхідний монтаж відеоспостереження бюджетного сегмента, але разом з тим, багато хто стикається з проблемою якості подібних систем. У нас можна знайти доступне за ціною, але при цьому якісне обладнання, за допомогою якого можна досягти поставлених завдань. У нашому асортименті представлені відеокамери, відеореєстратори, кабелі та багато іншого.

При виборі бюджетних цифрових і аналогових камер для систем відеоспостереження важливо звернути увагу не тільки на характеристики обладнання, а й професіоналізм монтажника і якість його роботи. В нас встановлення відеоспостереження проводять тільки фахівці високого класу, що мають багаторічний досвід роботи в даному напрямку

Оплата за фактом виконаної роботи.

Відмінною особливістю, що виділяє нас із загальної маси інших фірм є пост оплатна схема взаємовідносин. Це означає, що спочатку Ви отримуєте готову систему відеоспостереження, а після того як все влаштовує – здійснюєте оплату. Це в свою чергу дає впевненість, що все буде зроблено вчасно і на вищому рівні.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

Безпека людей і їхнього майна є пріоритетними для нас. Серед більшості аналогічних фірм, багато хто віддає перевагу саме нашій компанії, що доводить велика клієнтська база з постійними замовниками і регулярне укладення нових договорів.

Переваги замовлення у нас:

  1. професійне виконання своїх обов’язків у встановлені терміни;
  2. виконуємо монтаж відеоспостереження у вихідні та святкові дні;
  3. використовуємо тільки сертифіковані матеріали і фірмове обладнання від кращих виробників;
  4. проводимо безкоштовне навчання та консультації з питань експлуатації встановленої системи захисту.

Ціни обговорюються в індивідуальному порядку ще на етапі проектування. Остаточний розрахунок виконується після здачі об’єкта замовнику.

Послуга безкоштовна