Встановлення електрозамків – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення електрозамків

Захистити будинок, квартиру, офіс і убезпечити мешканців від візиту непроханих гостей допоможуть електронні дверні замки. Вони обладнані електромеханічним або електромагнітним запірним пристроєм, що відкривається після надходження сигналу від різного роду датчиків: штрих-кодів, зчитувачів магнітних карт, контактної пам’яті, клавіатури, cматрфону, дистанційного керування та ін.

Роль надійних і міцних електроблокуючих елементів СКУД дуже важлива в забезпеченні безпеки у Вашому житлі та захисту майна. Підійдіть до вибору якісних ЕМЗ дуже серйозно і тоді вони будуть працювати і радувати Вас довгі роки.

Дверні електрозамки характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації, високою стійкістю до механічних пошкоджень. Існує кілька різновидів електронних запірних пристроїв:

 • Електро-механічні засувки (електрозащолки)
 • Посилені електромеханічні засувки
 • Соленоїдні замки
 • Електрозамки для скляних дверей
 • Електроригелі
 • Електромеханічні замки (накладні і врізні)
 • Моторні замки
 • Термінали аварійного виходу
 • Електромагнітні замки (магнітні)
 • Магнітні фіксатори
 • Електронні замки (з платою управління)

Розглянемо кілька моделей замків, які особливо часто зустрічаються

Електромагнітні замки:

Найпоширеніший спосіб забезпечити захист будь-якого приміщення. Даний вид замків має найширший спектр різноманітності моделей, як за фізичними характеристиками, так і за призначенням (вуличне застосування, внутрішнє застосування). Електромагнітні замки – це найдешевший спосіб обмежити доступ в приміщення. Сфера використання таких магнітних замків найбільша (офіси, під’їзні двері, службові приміщення, будь-які вхідні двері). Основний недолік замків таких моделей: при відключенні енергоживлення (основного і резервного) електромагніт з якорем від’єднуються, і двері відкриваються.

Основними первагами є:

 1. простота експлуатації;
 2. надійність;
 3. низьке енергоспоживання;
 4. невисока вартість.

Механізм замка, в основному, розрахований на вуличне використання. Виробники гарантують стійку роботу при знижених і високих температурах навколишнього середовища, підвищеній вологості, попаданні пилу, забруднень.

У будь-якому випадку – електромагнітні замки залишаються надійним засобом комплектації системи доступу в приміщення будь-якого призначення.

Електрозащолки:

Відмінність – можливість встановити саме цей елемент на будь-які двері, незалежно від матеріалу їх виготовлення – скло, метал, дерево, порожнисте або наповнене дверне полотно. Надійність електрозащолок відобразилась і в економії. Дешевше поставити якісну засувку, яка прослужить до 10-15 років (при правильному монтажі і подальшому обслуговуванні), ніж міняти інші замки через їх знос і чутливість до перепадів напруги. Так як засувки мають різновиди нормально-закритих, завжди є можливість створити систему доступу максимально незалежну від припинення електропостачання в СКУД.

Електромеханічні замки:

Переваги таких виробів заслуговує на особливу увагу. Замикаючий механізм приводиться в дію невеликим електроприводом, який складається з завідних і запірних ригелів, вбудованого соленоїда.

Електромеханічні замки є різних моделей і способів відкриття. Відкриваються за допомогою спеціальної карти, пульта дистанційного управління, введення спеціального коду, ключа.

Моделі електромеханічних замків мають один або кілька ригелів. Щоб електропривід відкрив двері, замикають ланцюг живлення. При відсутності в мережі електрики, замки такого типу відкриваються ззовні просто ключем, а зсередини нажавши спеціальну кнопку.

Важливо: для вхідних дверей слід встановити автоматичний доводчик з гальмівним механізмом. Вузол повинен мати сертифікат якості.

Електромеханічні замки використовують та поєднують з домофонними системами, інжиніринговими структурами, сукупністю раціональних систем в «розумному» будинку.

Електромеханічні замки мають високий ступінь надійності, що значно знижує ймовірність злому. Монтуватися пристрої можуть на різні типи дверей з обов’язковою умовою підведення енергопостачання до пристрою управління.

Для підвищення безпеки системи контролю,  можна встановити електромеханічний замок з додатково встановленими ідентифікуючими пристроями різного ступеня секретності. Ціна на пристрій не особливо відрізняється від вартості хороших механічних замків.

Комбіновані

Запірні механізми вважаються найпопулярнішими і найнадійнішими. Вони відкриваються парою (одним ключем такий механізм відкрити не можна) електронних ключів або пластиковою карткою.

Біометричні

Основою їх є сенсорна програма зчитування інформації. Піддаються відкриттю тільки після прикладання пальця руки чи відсканування сітківки ока, під який запрограмований механізм.

Замки-невидимки

Цей замок (його також називають flash-lock) встановлюється з внутрішньої сторони дверей (в будь-якій її частині) і невидимий ззовні. Його не можливо виявити на дверях без допомоги спеціального обладнання, оскільки відсутня свердловина для ключів. Відімкнути його можна на відстані від 1 до 10 метрів. Дистанційне керування замком-невидимкою може здійснюватися за допомогою мобільного телефона, брелка.

Дверні електрозамки можна запрограмувати на виконання певної послідовності кроків, дозволити або обмежити доступ в приміщення конкретним особам, а головне – блокувати запірний механізм при прояві перших ознак протиправних дій.

До того ж ми пропонуємо вам можливість підключити сирену, яка відразу ж відлякає зловмисника, і GSM-модуль – він передасть на ваш мобільний телефон повідомлення про спробу проникнення.

Переваги електронних запірних механізмів

Встановлення електронних дверних замків – запорука безпеки приміщень різного призначення (будинок, офіс, готель, торговий центр і т.п.), майна та мешканців, які в них перебувають. До переваг електрозамків відносяться:

 • зручність використання і ефективний захист від злому;
 • неможливість відкриття без введення запрограмованої інформації (певної послідовності цифр) або передачі дистанційного сигналу;
 • продовження роботи після відключення електроживлення;
 • максимальна безпека – зламати електронні запірні пристрої неможливо, оскільки після їх пошкодження двері не відчиняться;
 • можливість блокування / перепрограмування після втрати ключа;
 • управління доступом на відстані;
 • оснащення штучним інтелектом.

Встановлення електрозамків вимагає високої кваліфікації монтажників. Також не забувайте про те, що двері обладнані електрозамком повинні відповідати вимогам пожежної безпеки. Це і підключення контролера замка у вашу протипожежну систему, і встановлення розмикачів у вигляді протипожежних кнопок, на якій, розбивши скло, людина зможе, розблокувати замкнені двері і залишити приміщення.

Наші фахівці здійснять встановлення електрозамків будь-якої складності, завжди з гарантією, і наданням повного комплекту документів.

Послуга безкоштовна