Встановлення системи контролю та управління доступом – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення системи контролю та управління доступом

Встановлення системи управління доступом – сукупність обладнання і програмного забезпечення для ефективного контролю і управління доступом на об’єкт. Надійний захист від незаконних спроб проникнути на об’єкт, що охороняється по периметру. Фіксація відвідувачів за допомогою системи розпізнавання осіб та інтеграція з турнікетами і кодовими замками дає можливість повністю захистити об’єкт від небажаних і сторонніх людей. Ми допоможемо забезпечити максимальний захист Вашого об’єкту і гарантуємо професійний монтаж обладнання в найкоротші терміни.

  • Електронні зчитувачі
    Передбачено ручне введення коду, але можна користуватися також перевіркою відбитка пальця або штрихового коду.
  • Контроль входу / виходу
    Навряд чи турнікет СКУД можна назвати непереборною перешкодою. Однак для організації типової прохідної з контролем доступу в офіс цього цілком достатньо.
  • Облік співробітників
    Контроль робочого графіку з оперативною передачею вихідних даних в бухгалтерію підприємства.

Приклади установки контролю доступу:

Контроль управління доступом – це сукупність програмно-технічних елементів, основною функцією яких є створення безпеки за рахунок відстеження відвідуваності об’єкта. Після замовлення наших послуг ви можете бути впевненими, що ваш об’єкт знаходиться під ретельним захистом, так як елементи з обмеженим доступом будуть закриті для відвідувань, а ви зможете стежити за переміщенням і виконанням обов’язків усіма співробітниками. Кожен роботодавець зацікавлений, щоб персонал виконував свою роботу відповідально і завжди приходив на робоче місце вчасно. Більш того, СКУД дозволить забезпечити недоторканність майна вашої організації.

Встановити систему управління доступом

Ми пропонуємо якісне встановлення систем управління доступом, щоб налагодити внутрішню структуру фірми і організувати роботу найбільш оптимальним для вас чином, реєструючи відвідувачів, враховуючи робочий час співробітників. Навіть якщо ваш персонал працює по різному графіку, система здатна враховувати подібні нюанси і правильно надавати інформацію про запізнення і відлучення кожного співробітника особисто. Справа в тому, що кожен працівник отримує ідентифікатор користувача, щоб мати доступ на підприємство. У кожного може бути різна ступінь доступу, всі дані вносяться в базу, на основі чого і здійснюється контроль. Якщо ви вирішили, що ваше підприємство повинно бути захищено подібним чином, ви звернулися за вірною адресою.

Вартість монтажу систем управління доступом

Ми пропонуємо якісне і швидке встановлення систем управління доступом, які дозволять виключити несанкціоновані проникнення на ваш об’єкт, а також дозволять швидко і організовано поєднувати дії операторів і охорони. На вашому робочому місці точно буде панувати дисципліна. Наша компанія надає вигідні умови для співпраці і грамотний підхід до реалізації проекту. Наші фахівці використовують тільки інноваційні методи і техніку, що дозволяють удосконалити вашу безпеку.

Послуга безкоштовна