Про нас – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Про нас

Високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення та використання інноваційних технологій – основа ведення нашого бізнесу.

 • Бути кращими

  Вдосконалюватись. Створювати спокій та комфорт. Реалізовувати рішення безпеки, яким можна довіряти.
 • Чесність і відкритість

  Бути надійними. Надавати прозору інформацію. Дбати про свою репутацію.
 • Прогресивність, креативність

  Використовувати інноваційні технології. Бути на крок попереду. Професійно, швидко та надійно виконувати свою роботу, використовуючи сучасне та перевірене обладнання.
 • Гнучкість та актуальність

  Впроваджувати прогресивні рішення і технології задля Вашої безпеки. Завжди залишатися серед найкращих і не втрачати актуальність з часом.
 • Розвиток

  Інвестиції у пошук, навчання і максимальне розкриття потенціалу кожного співробітника. Чесність і відкритість – ось що викликає довіру
 • Досконалість, професіоналізм

  Прагнення бути кращими у всьому. Контролювати сервіс на кожному етапі: від проектування до монтажу, від налаштування до підтримки та обслуговування 24/7.

Залишились питання стосовно умов праці чи роботи компанії?

Ми відповімо Вам так швидко, як тільки це можливо.

Призначення Території Безпеки

Ми маємо стати тими, хто зробить Ваше життя безпечним і комфортним, а дім розумним.

Результативний і ефективний, оперативний і сучасний – ось який наш сервіс. Головним нашим завданням є подарувати своїм клієнтам безпеку. Захистити їх від побутових аварій та протиправного втручання сторонніх.

Територія Безпеки готова стати для Вас надійний тилом і захистом на багато років. Наша команда професіоналів більше 10 років сумлінно виконує свою роботу. Тим самим чесно заслуговує довіри і визнання з боку своїх клієнтів!

Технології змінюють світ, і ми змінюємося разом з ними. Разом з провідними світовими виробниками обладнання ми створюємо і впроваджуємо прогресивні рішення для безпеки і технології розумного будинку.

Датчики руху з фотопідтвердженням, відеоспостереження  дозволяють визначити причину тривоги і побачити онлайн, що відбувається. Мобільний додаток дає можливість управляти всіма функціями охоронної системи зі смартфона.

Розумні розетки, пристрої управління кліматом та інші інновації зроблять будинки наших клієнтів не тільки безпечними, але і розумними. У перспективі нас чекають ще багато відкриттів, адже світ не стоїть на місці, а технології стрімко розвиваються.

Отже, якщо Вам важлива і потрібна безпека Вашого будинку, квартири або бізнесу, то пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з нашими послугами.