Встановлення системи розпізнавання осіб – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення системи розпізнавання осіб

Встановлення системи розпізнавання осіб

Встановлення модуля розпізнавання особи – максимальна безпека завдяки ідентифікації особистості за допомогою сканування особи та перевірка за наявними даними. Внесення і зберігання даних про всіх відвідувачів, аналіз відвідувань і виявлення найбільш частих клієнтів. При додаванні в базу людей, яких Ви не хочете бачити у себе на об’єкті, при його появі негайно надійде сповіщення про це, а інтеграція з системою турнікетів дозволить автоматично перекрити йому вхід. Ми пропонуємо монтаж якісного обладнання за доступними цінами і в найкоротші терміни.

Можливості системи:

 • Фіксація відвідувачів
  Якщо в поле зору камери потрапляє стороння людина, камера фіксує його обличчя і звіряє з наявною базою даних. Якщо в базі є особа злочинця і камера його фіксує, то на пульт охорони негайно надходить сигнал, а система починає фокусуватися на цю людину.
 • Порівняння і аналіз
  Система зчитує всіх осіб, що потрапляють в зону її видимості. У торгових центрах таким чином можна проводити аналіз відвідувачів об’єкта за день. У бізнес-центрах, камери інтегруються з охоронною системою і при виявленні сторонньої особи надходить сповіщення і блокування подальшого проходу.
 • База даних
  Модуль розпізнавання осіб не замінний в місцях великого скупчення людей. Система зчитує всіх осіб і формує певну базу даних. Тут зберігаються всі відвідувачі, співробітники, а також злочинці та особи з підвищеним ризиком небезпеки для оточуючих.

Охоронні системи і відеоспостереження з функцією розпізнавання осіб

Ми живемо в сучасному світі. Нас оточують безліч технологій і розробок вчених, але ще якихось 30 років тому людство тільки представляло, що може бути в майбутньому. У сфері охорони та безпеки прогрес також не стоїть на місці. У продаж надходять все більш нові і модернізовані охоронні системи і одним з таких нововведень є функція розпізнавання осіб. Нижче будуть представлені сфери застосування такої системи і різновиди, а також принцип роботи та налаштування, що забезпечить максимально комфортні умови для охорони і захисту об’єкта.

Де використовується ця система?

Застосовуються такі системи по всьому світу, зокрема на особливо охоронюваних об’єктах, але і для середнього бізнесу це відмінна ідея. Дана послуга просто незамінна для організації пропускної системи у великих компаніях і організаціях, також системою користуються правоохоронні органи для пошуку і затримання злочинців. Основною функцією системи розпізнавання осіб є захист і охорона об’єкту за допомогою ідентифікації людини за допомогою особи.

Розберемо, які завдання вирішує функція розпізнавання осіб:

 • Забезпечення ефективної охорони контрольно-пропускного пункту;
 • Охорона торгових об’єктів;
 • Захист від проблемних відвідувачів;

Система розпізнає обличчя відвідувачів і звіряє з базою даних, в яку занесені всі небажані клієнти і потенційні злочинці. Таким чином при появі таких особистостей на об’єкті, охорона відразу ж буде сповіщена, і тим самим буде більше уваги приділятися такій людині, знижуючи ризики вчинення злочину і протиправних дій.

Не завжди пост охорони може розпізнати зловмисника, запам’ятавши його візуально і особливо в темний час доби або з поганою освітленістю. Але з подібною функцією ця проблема відпадає. При будь-якій освітленості, відеокамера зможе розпізнати в натовпі певних особистостей і своєчасно сповістити охорону. Подібна система в рази спрощує роботу охорони і максимально забезпечує надійним захистом об’єкт від навмисних спроб незаконного проникнення.

Потрібно знати! Можна об’єднати відеоспостереження з системою турнікетів. При фіксації камерами відеоспостереження певної людини, спрацьовує блокування на турнікетах.

Які бувають види систем розпізнавання особи?

Щоб вибирати систему, необхідно враховувати відразу  три фактори – це мета, завдання та місце встановлення. А тепер дізнаємося, які бувають види модулів розпізнавання осіб:

 • Система виявлення
  Роздільна здатність камери повинно бути від 1МП, а фокусна відстань від 1мм. Дана система фіксує зловмисника при спробі проникнення на територію. Сканування дозволяє відрізнити людину від тварини, але ідентифікувати особистість не вдасться.
 • Система розпізнавання
  Принцип роботи системи “Свій-чужий”. Відеокамери від 2Мп і фокусна відстань від 6мм. Така система розпізнає структуру особи людини, але при перегляді відеоархіву, буде погана чіткість картинки. Такі системи більш підійдуть для виявлення сторонніх осіб, але впізнати людину не вийде.
 • Пристрій ідентифікації
  Для даної системи застосовуються камери відеоспостереження з роздільною здатністю 2 МП і більш та які володіють фокусною відстанню більше 8 мм. Ця система виконує всі функції, наведені вище, і, до того ж виконує функцію розпізнавання особистості, завдяки хорошій якості одержуваного зображення.

Виходячи з наведених вище видів системи розпізнавання осіб, можна сказати, що при виборі комплексу охоронної захисту, слід в першу чергу звертати увагу на роздільну здатність і фокусну відстань відеокамер. А також конкретно розуміти, що саме ви хочете від функції розпізнавання обличчя.

Як працює система?

Найбільше цікавий сам принцип роботи системи. Встановлений модуль на камеру відеоспостереження дозволяє сканувати обличчя людини на відстані до 15 метрів і після того передає зображення в базу даних для ідентифікації. Ця комплексна система сканує певні точки на обличчі людини і порівнює з уже наявними даними. При знаходженні схожості, негайно на монітор охоронця приходить сигнал і виводиться зображення з камери відеоспостереження.

Важливою особливістю такої системи є – точність і чутливість модуля. Система дозволяємо розпізнати людину при зміні зовнішності. Неможливо обдурити систему, надівши окуляри або відростивши бороду. Прийнято вважати, що система розпізнає обличчя використовуючи їх риси, але це не зовсім так. Система скануємо структуру будови черепа і його біометричні дані. Ці дані такі ж як і відбитки пальця, вони індивідуальні для кожної людини і підробити їх практично не можливо.

Фіксація особи полягає в наступному – коли людина заходить в приміщення, то потрапляє в поле зору камери. Як тільки направити обличчя в  сторону сканування, інформація відразу потрапляє в базу даних, де проводиться ідентифікація. Якщо людина вже знаходитися в базі даних і його присутність обмежена, система сповіщає про це охорону. Вся інформація, що надходить обробляється в режимі реального часу, тому сигнал на пост охорони надходить негайно. Більше не доведеться охороні запам’ятовувати або тримати при собі фото злочинця, система розпізнавання осіб самостійно захистить об’єкт від небажаних відвідувачів.

Система розпізнавання обличчя добре зарекомендувала себе на підприємствах з великою прохідністю співробітників і на оборонних об’єктах, де створюються нові технології і витік інформації критичний для компанії. Адже одним з основних критеріїв успіху компанії – є її безпека.

Як правильно встановити та налаштувати систему?

Встановлення та налаштування такого роду обладнання найкраще довірити професіоналам. Ми надаємо всі необхідні послуги по встановленню та налагодженню системи розпізнавання осіб. Ми володіємо спеціальними сертифікатами на офіційне надання послуг з монтажу системи відеоспостереження з модулем для розпізнавання осіб.

При монтажі системи відеоспостереження з опціями розпізнавання особи, варто врахувати, що камери можуть працювати в одному з двох режимів – 2D і 3D.

 • Режим 2D
  Тут відбувається аналіз і обробка плоского зображення, але такий вид камер дуже вибагливий до освітлення в зоні сканування. Тому при встановленні 2D-відеокамер, особливу увагу варто приділити освітленню.
 • Режим 3D
  Ці камери працюють з тривимірним зображенням. Такі камери можуть розпізнавати обличчя навіть в темряві, незважаючи на освітлення. Єдиним мінусом є те, що зображення осіб будуть виходити трохи викривленими, але це ніяк не впливає на роботу охоронного комплексу.

Переваги нашої компанії

Ми надаємо якісні послуги з встановлення та налаштування модулів розпізнавання осіб. Ми володіємо сертифікатами про право вести установку і настройку подібних систем.

 • Виїзд фахівця безкоштовний!
 • Оперативно проведемо монтаж і пусконалагоджувальні роботи;
 • На виході Ви отримуєте продукт найвищої якості

До того ж Ми пропонуємо свої послуги з обслуговування системи, її модернізації та оновлення програмного забезпечення. У нашій компанії знаходяться фахівці, які мають величезний досвід по встановленню і обслуговуванню охоронних систем.

Ми використовуємо сучасний підхід до роботи та інноваційні технології. Кінцевий продукт надійний і довговічний. Але незважаючи на це, ми зберігаємо конкурентоспроможну, розумну ціну. Для розрахунку вартості і отримання детальної консультації про можливості та характеристиках різних моделей відеоспостереження та охоронних систем, зверніться до нас за телефоном, заавітайте до нас в магазин або заповніть форму зворотного зв’язку!

 • Необхідно індивідуальне рішення?
 • Потрібна установка в найкоротші терміни?
 • Потрібні гарантії якісного монтажу?

Послуга безкоштовна