Домофонні системи – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Домофонні системи

Домофонні системи

У наш неспокійний час кожна людина хоче максимально убезпечити себе та рідних людей.

Встановлення домофонних систем стає все більш популярним серед населення. Мешканці багатоквартирних будинків, щоб уберегти свій під’їзд від вандалів, п’яних компаній, бомжів, злодіїв та інших небажаним гостей, встановлюють залізні двері, які переважно, обладнані звичайним або кодовим замком. Звичайний замок є не зовсім зручним, так як мешканці змушені спускатися до вхідних дверей, щоб відкрити двері своїм гостям. Кодовий замок має свої недоліки. Адже через певний час цей код буде відомій великій кількості людей. Для того щоб цього уникнути та створити комфортні умови проживання в будинку можна скористатися недорогим проте надійним способом – встановити домофон.

Домофон – це електронний пристрій, з допомогою якого можна розмовляти з відвідувачами, бачити їх (при встановлені відеореєстратора) та не виходячи з квартири, дистанційно відкривати двері. Домофонні системи мають блок управління, панель виклику и електромагнітній замок з дистанційнім керуванням. Блок управління являє собою абонентське частину, яка встанвлюється в квартирах або в приватному будинку. Панель виклику вмонтовують на двері під’їзду, біля дверей квартири або на ворота приватного будинку. Тут також встановлюються і замок з дистанційнім керуванням.

Домофон – є одним з найпростішіх приладів, який забезпечує захист вашого житла, офісного чи виробничого приміщення, і при цьому вартість обладнання, монтаж та обслуговування не потребує значних витрат. Існують різні види домофонів, з різним набором функцій, зокрема є такі, які можуть записувати та зберігати інформацію.

Звичайні замки можна зламати, відкрити, у електромеханічних замків домофона, як правило, відсутні зовнішні деталі, які зловмисники могли б зламати чи відкрити. Не варто чекати, коли зловмисники постукають у Ваші двері – скористайтеся сучасними домофонними системами.

Територія Безпеки здійснює професійний монтаж домофонів з виконанням всього комплексу робіт по встановленню різних додаткових пристроїв, що забезпечують повний контроль доступу відвідувачів до житла чи службового приміщення.

Зробивши замовлення послуги зі встановлення домофонних систем в нас, ви отримуєте монтаж домофонів за доступною ціною та можливість постійного і безперервного користування висококласним устаткуванням, що дозволяє мати чіткий контроль над людьми, охочими потрапити на територію ваших приватних володінь або квартири. Крім безпосереднього встановлення домофонного обладнання ми здійснюємо діагностику його неполадок (в разі виникнення такої ситуації) і сервісне обслуговування. Останнє здійснюється безкоштовно, відповідно до умов укладеного договору. Територія безпеки здійснює строгий контроль над якістю робіт своїх співробітників абсолютно на всіх ділянках. Це гарантує надійність і довговічність змонтованого обладнання. Команда Території Безпеки намагається зробити життя людей максимально безпечним і комфортним, тому вартість послуг, що надаються компанією, завжди залишаєються максимально вигідними для клієнтів.

Послуга безкоштовна