Система обліку робочого часу – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Система обліку робочого часу

Не знаєте як контролювати робочий персонал? Система дозволяє аналізувати робочий час кожного співробітника. Ви будете в курсі, коли кожен співробітник прийшов і пішов з роботи, скільки тривав перекур і обід. Для Вас доступна база даних з усіма Вашими підлеглими, де зазначатиметься їх час перебування на роботі. Ми допоможемо підібрати необхідне обладнання і здійснити якісний монтаж. Є питання щодо встановлення подібної системи? Задайте його нашим менеджерам зателефонувавши на телефоном або заповнивши заявку зворотного зв’язку.

Можливості системи:

 • Навіщо платити за неробство?
  Система дозволить Вам платити співробітникам за трудовий внесок, а не просто за перебування в штаті.
 • Дисципліна – запорука успішної роботи!
  Від грамотного ведення обліку робочого часу, залежить зростання дисципліни у колективі.
 • Фіксування запізнення
  Система дозволяє провести аналіз трудового вкладу кожного співробітника в діяльність підприємства.

Ранні виходи і запізнення співробітників значно заважають діяльності. У цій ситуації допоможе система контролю обліку робочого часу, яка автоматично реєструє момент приходу людини на роботу і час виходу, а також розраховує час перебування на своєму місці. Система обліку робочого часу може мати різні функції і особливості.

Біометричний облік

Система обліку робочого часу співробітників, яка використовує відбитки пальців, називається біометричною. У неї є свої переваги.

 • Біометрична система дозволяє з точністю визначати, хто саме із співробітників присутній на місці, оскільки відбитки пальців є цілком індивідуальними.
 • Програма може складати звіти, вести облік кількості годин, даючи керівнику відомості про те, наскільки результативно працюють працівники підприємства.
 • Отримана інформація дозволяє робити висновки про те, яку заробітну плату призначити окремим співробітникам.
 • Встановлення системи обліку робочого часу особливо актуальна там, де багато співробітників мають гнучкий графік роботи, приходячи тоді, коли їм зручно. Дозволяє виявити, чи повністю вони відпрацьовують робочий час.

Електронна програма

Крім обліку приходу і виходу співробітників, для ефективної діяльності потрібне встановлення системи обліку робочого часу ще й на комп’ютерах.

Електронна система дозволяє безпосередньо виявити, чим саме займаються співробітники на своїх місцях за комп’ютерами. Нерідко буває так, що людина приходить на роботу, а потім більшу частину часу проводить в соціальних мережах, або переглядає інтернет-магазини. Автоматизована система стеження дозволить зробити так, щоб співробітники дійсно працювали, відстежуючи будь-які сторонні процеси.

Багато програм вміють складати спеціальні підсумкові звіти, що дозволяють керівнику зрозуміти, куди йде найбільше часу і оптимізувати робочий процес.

Ціни на обладнання різні в залежності від характеристик, тому вартість може значно варіюватися. У нас ви завжди обов’язково знайдете оптимальний варіант.

Послуга безкоштовна