Посилення стільникового зв’язку – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Посилення стільникового зв’язку

Посилення стільникового зв’язку

Постійно зростаюча залежність від мобільних пристроїв в нашому повсякденному житті вимагає від нас негайного і надійного доступу до бездротової мережі, де б ми не знаходилися. Однак в глибині будівлі бездротові сигнали мають тенденцію слабшати, а іноді і повністю блокуються. Поганий зв’язок в заміському будинку може призвести до пропущених важливих дзвінків або неможливості зв’язатися в надзвичайній ситуації. Ми допомагаємо покращити доступ за допомогою систем покращення стільникового зв’язку.

Обов’язковим атрибутом нашого життя безумовно можна назвати мобільні телефони. Але часом і цей сучасний високотехнологічний пристрій підводить нас через погіршення сигналу. Але ж уникнути цього цілком можливо –  досить замовити посилення стільникового зв’язку, що ми Вам і пропонуємо. Посилення сигналу стільникового зв’язку – ще один напрямок діяльності «Територія Безпеки» і якщо ви потребуєте поліпшення якості зв’язку – сміливіше до нас!

Встановленням охоронних систем, відоспостереження, а також реалізацією готових комплектів для посилення стільникового зв’язку ми займаємося не перший рік. Ми раді запропонувати свої послуги не тільки компаніям і приватним особам, які перебувають і проживають в м. Івано-Франківську та області, а й тим, хто здійснює свою діяльність за межами Івано-Франківської області.

У каталозі нашої компанії представлено якісне обладнання для посилення сигналу стільникового зв’язку від провідних європейських виробників. Його вартість цілком доступна, а встановивши його в будинку або в офісі ви геть забудете про «поганий зв’язок».

Посилення стільникового зв’язку в офісі забезпечить безперебійну роботу мобільних пристроїв навіть в «завантажені» дні. Як правило, погіршення зв’язку виникає через такі причини:

  • перевантаженість мережі – особливо в святкові і передсвяткові дні;
  • наявність в офісі віддзеркалюючих предметів;
  • погане покриття мережі.

Сьогодні ця проблема легко вирішується і навіть якщо ваш офіс знаходиться далеко від станції оператора – пристрій для посилення сигналу стільникового зв’язку швидко і якісно вирішить цю проблему. Стабільний сигнал мобільного завжди і всюди.

Вирішити основну проблему слабкого сигналу можна лише замовивши посилення сигналу стільникового зв’язку в квартирі або офісі. Ми пропонуємо вам вирішити цю проблему, замовте вже готовий комплект обладнання найпоширеніших стандартів – GSM, 2G, 3G. Всі комплекти, пропоновані нашим каталогом розраховані на роботу кількох телефонів одночасно, а тому ідеальні для встановлення в офісах.

Устаткування має всі необхідні сертифікати і здатне працювати при температурному режимі від -40 і до +40 градусів. Ми також здійснюємо монтаж обладнання для посилення сигналу стільникового зв’язку на дахах будинків, офісів та інших об’єктах.

Послуга безкоштовна