Пожежна сигналізація – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Пожежна сигналізація

Більшість людей не встановлюють у власних будинках системи пожежної сигналізації. Багато хто думає, що здатні відчувати запах диму, коли сплять, і прокинуться вчасно, щоб врятуватися в разі виникнення пожежі. Проте, це зовсім не так. Згідно проведених досліджень,  доведено, що сон людини порушується при наявності звуку або шуму, але це не стосується запаху. Наш нюх не реагує, коли ми спимо, і ми не прокинемося, незалежно від того, наскільки сильний запах диму.

Багато людей не сприймають пожежну сигналізацію всерйоз, багато хто не перевіряє свої системи, не проводить їх огляд і ремонт. Єдине, що може попередити та уберегти Вас, Вашу сім’ю і колег цілодобово від пожежі – це звук. Пожежна сигналізація дуже важлива, тому що вона сигналізує про тривогу і може спасти життя.

Пожежна тривога попереджає, коли Ви зайняті, працюєте або спите і Ви можете вжити заходів до того, як буде завдано значної шкоди. Більше половини пожеж відбуваються в будинках, де немає пожежної сигналізації, і в основному вночі, що призводить до великої кількості смертей.

Хочете знати, який тип пожежної сигналізації Вам потрібен?

Це залежить від вашого приміщення. Різні системи сигналізації краще підходять для різних будівель. Згідно з діючими правилами пожежної сигналізації, всі комерційні приміщення повинні мати «відповідну систему виявлення пожежі». Це означає, що потенційний ризик виникнення пожежі є скрізь і повинен бути спосіб це легко виявити. Щоб попередити людей і провести своєчасну евакуацію потрібно мати сучасні засоби виявлення задимлення і загоряння.

Особливості пожежної сигналізації

Всі підприємства, в яких знаходяться і працюють люди – заводи, ресторани, готелі, конференц-зали, гуртожитки, кінотеатри, торгові центри – повинні мати встановлене обладнання для автоматичного виявлення пожежі. Для будинків престарілих, лікарень, шкіл – вони також повинні бути пов’язані з автоматичною системою набору номеру.

Деяким підприємствам потрібно більш високий рівень протипожежного захисту через їх розмір, специфіку виробництва. Питання в тому, яка система пожежної сигналізації Вам необхідна?

Для переважної більшості підприємств сигналізація і виявлення пожежі повинні бути більш надійними і ефективними засобами.

Основні методи для розгляду:

  1. Провідна або безпровідна сигналізація; вони повинні бути встановлені у відповідності зі специфікаціями стандарту. Необхідна кількість і їх розміщення має вирішальне значення, так само як і сертифікат на введення в експлуатацію.
  2. Автоматичні детектори диму і тепла, які працюють по-різному (іонізація, оптика, нагрів або комбінація), але є самим надійним методом.

Технічне обслуговування

Обслуговування системи пожежної сигналізації кваліфікованими технічними фахівцями має важливе значення для забезпечення того, щоб Ваше обладнання продовжувало виконувати надійний захист приміщень, а також відповідати всім необхідним вимогам для пожежних інспекторів.

Щоб дізнатися, яка система найкраще підійде для вашого бізнесу, зателефонуйте нам  або завітайте до нас. Ми допоможемо підібрати надійну систему і провести її монтаж в найкоротші терміни.

Послуга безкоштовна