Системи контролю доступу – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Системи контролю доступу

Встановлення систем контролю і управління доступом за вигідними цінами для дому, офісу, складу або підприємства. Сучасне обладнання і професійний монтаж.

Основне завдання системи контролю доступу (СКУД) – управління доступом на задану територію та ідентифікація осіб, що проходять на цю територію. Додатково СКУД може вирішувати такі завдання, як облік робочого часу, ведення бази даних персоналу / відвідувачів, а також інтеграція з іншими системами безпеки – відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації. Технічні засоби системи контролю доступу включають в себе механічні, електричні, електронні конструкції, пристрої та програмне забезпечення. Зазвичай система доступу складається з наступних компонентів: контролерів – інтелектуальних блоків, котрі приймають рішення про можливість проходу, ідентифікаторів – фізичних або електронних «ключів», зчитувачів – пристроїв, що ідентифікують «ключі», і виконавчих пристроїв – електрозамків, шлагбаумів, турнікетів і т.д .

Система управління доступом має цілий ряд переваг:

  • Гарантія безпеки на об’єкті
  • Облік робочого часу та автоматична реєстрація всіх подій
  • Розмежування доступів – в програмне середовище СКУД вносяться правила на вхід в приміщення або на територію певним людям в конкретний час
  • Відсутність “людського фактора” ( “не встиг”, “не звернув увагу”, “забув” і тому подібне)
  • Можливість інтеграції систем управління доступом з камерами відеоспостереження, сигналізацією, програмними продуктами (1С та іншими)

Встановлення СКУД і її інтеграція в існуючу IT-інфраструктуру підприємства швидко окуповує себе за рахунок накладення штрафних санкцій на недисциплінованих працівників, які приходять на роботу пізніше або йдуть раніше призначеного часу, затримуються на обідах, технічних перервах тощо.

Системи контролю доступом дозволяють підсилити контроль над подіями, що відбуваються. Наприклад, охоронно-пожежна сигналізація може реагувати також на спроби несанкціонованого відвідування захищених зон. Також вона може автоматично ставити на охорону ті зони, де немає співробітників і розблокувати двері для проведення евакуації.

На будь-якому об’єкті, будь це робочий офіс або склад, важлива безпека. Системи контролю і управління доступом дозволять забезпечити комплексний підхід до питання захисту території. Обладнання, що включає в себе сукупність програмних і технічних елементів, дозволяє вирішити задачу контролю за об’єктом, що охороняється.

Ваш вибір може вплинути на безпеку вашого персоналу та безпеку клієнтів, тому варто орієнтуватися на якісні контрольно-пропускні системи, які будуть встановлені на вашому об’єкті. Ми гарантуємо грамотний підхід до встановлення систем контролю та управління доступом і по можливості швидкі терміни виконання.

Вибираючи автоматизовану СКУД, ви забезпечите свій об’єкт зручним і ефективним інструментом безпеки, а наші фахівці допоможуть її професійно встановити і налаштувати роботу. Відповідальний підхід до безпеки – це вже гарантія успіху.

Вартість встановлення систем контролю

Пропонуємо оптимальні тарифи на встановлення СКУД. Ви зможете раціонально вкласти кошти в захист об’єкта і не хвилюватися за функціональність і працездатність, так як ми пропонуємо не тільки встановлення, але також повноцінне обслуговування і якісний ремонт обладнання та всіх елементів. Ми забезпечимо вам і вашому персоналу безпечне місце роботи і багатофункціональний внутрішній контроль структури. Діяльність, налагоджена зсередини, дає значно більш результативні показники.

Послуга безкоштовна