Встановлення GPS-трекерів і маяків – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення GPS-трекерів і маяків

Технології GPS для онлайн відстеження і моніторингу автомобілів

Автомобіль, з яким ви завжди на зв’язку

Які б хитромудрі протиугонні системи та сигналізації ви не встановлювали на автомобіль, вони все одно не дають повної картини про те, що відбувається з машиною в той чи інший час. А як відстежити маршрут машини, якщо ваша фірма відправила її, наприклад, з вантажем в інше місто? Або син випросив авто покататися? І, на жаль, правоохоронні органи далеко не завжди можуть повернути викрадений автомобіль. Зберігати спокій і бути повністю в курсі подій допоможе встановлений GPS-трекер або маяк і Ви можете будете впевнені, що знайдете свій скарб, куди б його не відігнали. В разі неправильного встановлення GPS, викрадач легко виявить гаджет і виведе його з ладу. Саме тому так важливо звертатися за допомогою до фахівців. Встановлення GPS-трекерів і GPS-маяків в Івано-Франківську та області, кращі фахівці і новітнє обладнання!

GPS-маяки і трекери набирають все більшої популярності у автовласників. Для тих, хто піклується про своє майно і завжди хоче бути в курсі його місцезнаходження, пристрій пошуку – оптимальний варіант. Вибір такої охорони для автомобіля – завжди відповідальна справа, ми допоможемо вам розібратися в основних питаннях.

Чим відрізняється GPS-трекер від GPS-маяка

Автомобільні трекери

Почнемо з трекера. Він використовується безпосередньо для стеження за переміщенням об’єкта. Причому робить це в постійному режимі, інакше даних буде недостатньо, щоб скласти безперервний маршрут. Велика перевага в тому, що власник може побачити всі дані про пересування у вигляді лінії на карті. Це зручно та інформативно. Ще один плюс GPS-трекерів – це живлення від бортової мережі. Вам не доведеться постійно міняти батарейки в разі їх розрядки. І, звичайно ж, ви не втратите з контролю за автомобілем тільки тому, що акумулятор своє відпрацював.

Ще один плюс можна назвати і мінусом. Постійне підключення до мережі не дає вам можливості встановити прилад непомітно, тому трекер так легко знайти. Режим постійної активності теж може стати недоліком, адже викрадачі за допомогою спеціальних приладів відстежують активність трекера.

Отже, узагальнимо інформацію по трекерах:

 • вони неавтономні
 • з їх допомогою можна простежувати переміщень об’єкта на карті
 • трекери більш чутливі до поганих радіоумов

Автомобільні маяки

Тепер про маяки. GPS-маяк призначений для інформування власника про переміщення об’єкта. При цьому маяк можна встановлювати максимально скритно, тому зловмисники навіть не здогадаються, що ви знаєте, де знаходиться ваш автомобіль.
Найголовніший плюс GPS-маяка – це відсутність будь-яких проводів і підключень. Прилад автономний, причому акумулятор може працювати зазвичай мінімум 9 місяців без зарядки. Пояснити таке “довге життя” дуже просто: більшу частину часу маяк знаходиться в сплячому режимі. Він прокидається по налаштованому вами графіком, щоб відправити повідомлення про своє місцезнаходження. GPS-маячок перевіряє, чи є для нього будь-які вказівки від власника. Після цього знову «засинає».
Не забуваємо, що час роботи акумулятора безпосередньо залежить від налаштованого розкладу. Маяк, який надсилає повідомлення раз на добу, буде функціонувати набагато довше, ніж прилад, який виходить на зв’язок кожні п’ять хвилин.
Звичайно, не можна не згадати і про недоліки маяка. Він не дає повної інформації про маршрут об’єкта спостереження. Інформація про переміщення будуть досить приблизні і неповні.

Ще раз про GPS маяк:

 • це автономно працюючий пристрій
 • заряду акумулятора вистачає на довгий час
 • він відправляє повідомлення з координатами згідно із заданими налаштуваннями
 • в сплячому режимі маяк неможливо виявити спеціальними приладами

Підведемо підсумок. Якщо ваша мета – постійний моніторинг автомобіля, то вам потрібен трекер. Маяк – пошуковий пристрій, який складніше виявити для зловмисників. Але і такої повної інформації, як з трекера, від маяка ви не отримаєте. Вибір за вами.

Згадаємо ще один пристрій, досить популярний на ринку охоронних систем. Це маркер. По суті, цей прилад об’єднує в собі функції і маяка, і трекера. Маркер універсальний, ви самі вибираєте режим його роботи.

Як вибрати пристрій для відстеження автомобіля по GPS

 • В першу чергу, вам потрібно визначитися, для чого вам потрібен прилад. Залежно від цього, вибирайте маяк, трекер або маркер.
 • Уточніть, чи є у вибраного вами пристрою можливість вибирати режими роботи.
 • Звертайте увагу на габарити пошукового приладу.
 • Як маяки, так і трекери, можуть працювати або в супутниковій системі GPS, або ГЛОНАСС, або в обох. Якщо це питання для вас принципово важливе, уточніть його у консультанта.
 • Звертайте увагу на наявність внутрішньої пам’яті.
 • Також може бути важливим – можливість наростити функціонал без заміни базового блоку.
 • Маяки і трекери бувають ударостійкі, водонепроникні. Залежно від того, для чого вам потрібен пошуковий гаджет, звертайте увагу на ці характеристики. Наприклад, для мотоцикла краще вибирати герметичний корпус, щоб погодні умови і експлуатація не вплинули на нормальну роботу маяка / трекера.
 • Якщо вам додатково потрібна аудіозв’язок із салоном, вибирайте модель з вбудованим мікрофоном.
 • Якщо ви хочете встановити маяк ззовні, зверніть увагу на моделі з магнітами або іншими кріпленнями.

Сучасні прилади мають відмінну функціональність при доступній вартості. Ми пропонуємо обладнання різних торгових марок з індивідуальними характеристиками і набором опцій. Ви можете купити як економ трекер, так і обладнати машину більш досконалим пристроєм.

Багато власників легкових і вантажних транспортних засобів відзначають, що встановлення бортового блоку значно знижує витрати на утримання автопарку. Це означає, що пристрій окупається вже найближчим часом, тому варто уважно підійти до його придбання і підібрати варіант, який підходить вам по всім параметрам. Найчастіше доцільно віддати перевагу трекеру з розширеною функціональністю і отримати максимальну віддачу вже найближчим часом.

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором відповідної моделі, зверніться до наших співробітників. Фахівці довгий час працюють в цій сфері. Вони можуть розповісти про найпоширеніші варіанти і дати компетентну пораду, як вибрати трекер, маяк чи маркер для Вашого автомобіля.

Послуга безкоштовна