Охорона периметра – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Охорона периметра

Захист та контроль приватної території нерідко стає проблематичним, особливо якщо територія досить велика. Встановлення систем охорони периметра дозволить контролювати все, що відбувається та виключить можливість незаконного проникнення – система видає сигнал тривоги значно раніше, ніж зловмисник встиг проникнути в зону, яка знаходиться під охороною. Охоронні сповіщувачі становлять найважливіший сегмент ринку систем безпеки для об’єктів будь-якого призначення.

Види охоронних систем

Існує кілька типів захисту, кожна система охорони периметра має свої особливості.

Ємнісні працюють з використанням електричного поля, під час наближення сигнал змінюється та сповіщає про спробу проникнення.

Вібраційні вловлюють шум і вібрації. Такі пристрої мають здатність відсівати сторонній шум і фіксувати підозрілі звуки за допомогою спеціального мікрофона. Ці системи підходять для тонких огорож і цегляних парканів.

Радіохвильові утворюють спеціальне поле, якщо порушник попадає в це поле, то система подає сигнал. Такий механізм практично неможливо виявити, він непомітний з першого погляду, оскільки деталі відрізняються мінімальним розміром і найчастіше вони десь заховані.

Радіопроменеві функціонують за допомогою спеціальних датчиків, що створюють електромагнітне поле. Вони фіксують пересування порушників.

Інфрачервоні реагують або на переривання цілісності поля, або на зміну фону теплового випромінювання в зоні, що знаходиться під охороною.

В світі сучасних технологій різноманітність датчиків та їх функціональність відкриває неймовірні можливості для забезпечення контролю та спокою. Сучасні датчики не реагують на домашніх тварин, проте фіксують та сповіщають про нетипові звукові коливання (розбиття скла, різкі звуки і т.п.), можуть блокувати окремі частини конструкцій та механізмів.

Встановлення систем охорони периметра дає певні переваги, дозволяючи надійно захистити територію:

  • відсутність «мертвих» зон і точне проходження по контурам периметра;
  • приховане встановленню обладнання;
  • використання бездротових систем контролю периметра;
  • можливість контролювати цілісність Вашої власності, в тому числі через мобільний телефон;
  • можливість інтеграції в існуючу систему охорони;
  • стійкість до змін кліматичних умов (температура, тиск, вологість і т.д.);
  • стійкість до індустріальних перешкод поблизу об’єкту, що охороняється.

Якщо Вам важко вибрати необхідний датчик або у Вас виникли інші питання по характеристикам – зателефонуйте нам або завітайте до нас ми раді будем допомогти Вам.

АБО

Вас цікавить встановлення охоронних систем у м. Івано-Франківськ? Звертайтеся до нас, вартість залежить від технічних параметрів, тому можна підібрати оптимальну вартість і характеристики. Ми допоможемо надійно захистити вашу територію від «непрошених гостей».

Послуга безкоштовна