Встановлення біометричного контролю – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Встановлення біометричного контролю

Біометричний контроль доступу – система, що дозволяє розпізнавати співробітників за індивідуальними ознаки. Відмінне рішення для контролю за робочим персоналом на підприємстві або в офісі. Аналіз робочого графіка, відстеження тих, хто запізнився і неявки на робоче місце. Надійний захист від проникнення сторонніх осіб на об’єкт. Своєчасне оповіщення охорони.

Можливості системи:

Що таке Біометричний контроль доступу?

Встановлення біометричних систем контролю дозволяє убезпечити роботу підприємства і контролювати пересування співробітників, а також вести облік робочого часу. Системи перевірки є сучасними і надійними комплексами, які запобігають незаконному вторгненню на територію. Система дозволяє оцінювати ефективність роботи персоналу і проводить аналіз відвідування робочого місця, тим самим полегшуючи розрахунки у виплаті заробітної плати.

Особливості роботи біометричних систем

Як правило, пристрій біометричних систем контролю включає в себе спеціальний термінал, який зчитує інформацію, а також різне програмне забезпечення, яке створює базу даних і веде облік. Біометричний контроль може здійснюватися кількома способами.

 • За відбитками пальців – один з найпоширеніших варіантів, нерідко використовуються в системах безпеки.
 • Ідентифікація по обличчю зустрічається трохи рідше. До цієї категорії відноситься також розпізнавання по сітківці ока.
 • Можливо розпізнавання за допомогою спеціальних проксіміті-карт, які містять чіп з індивідуальним кодовим номером співробітника.
 • Нерідко пристрій контролю поєднує в собі кілька способів перевірки, що гарантує найвищу ступінь безпеки.

Можливості та функції

 • Захист від проникнення сторонніх
  Запобігання від проникнення сторонніх осіб на об’єкт. Відмінно підійде для великих підприємств і офісів, де працює велика кількість співробітників і необхідний контроль за переміщенням по об’єкту.
 • Індивідуальне сканування
  Тепер пропуск не загубиться, адже він завжди буде знаходитися у співробітника – і це його відбиток пальця або сітківка ока. Кожен співробітник заноситися в єдину базу даних зі своїми унікальними ідентифікаційними даними.
 • Обмеження доступу
  Ви можете повністю або частково обмежити прохід конкретних співробітників в певні місця на підприємстві. При спробі незаконного проникнення буде переданий сигнал в диспетчерську або на пост охорони, при цьому проникнути в приміщення система не дасть.

Біометричний контроль набув широкої популярності серед різних сфер діяльності, починаючи від офісних центрів і закінчуючи великими підприємствами, складами і заводами. Перш за все це відсутність ключ-карти для проходу на об’єкт, все що потрібно це сам співробітник, при ньому завжди є ключ-карта у вигляді відбитка пальця або сітківки ока, що в свою чергу втрата – неможлива. Це полегшує контроль за співробітниками. По-друге біометричний контроль служить захисною системою від проникнення на об’єкт. Якщо в базі даних немає конкретної людини, то він не зможе пройти на територію. По-третє, якщо Вам необхідно розподілити доступ в певні приміщення між співробітниками, то біометричний контроль Вам в цьому допоможе. За допомогою бази даних можна розподілити пропуск співробітників до певних приміщень і Ви будите впевнені в тому, що конкретний співробітник буде проходити тільки в зазначені приміщення.

Ще однією перевагою встановлення такої системи є проведений аналіз відвідування співробітниками робочого місця. У базі даних системи буде відображатися час прибуття на роботу і час відбуття з неї. Тим самим можна визначити робочий час співробітника, його запізнення або неявку на роботу. Це в рази полегшить розрахувати заробітну плату співробітнику, особливо якщо підприємство велике і там працює багато співробітників і не завжди виходить встежити за всіма.

З встановленою системою біометричного контролю спроби незаконного проникнення на об’єкт стають не здійсненними. Двері перед зловмисником просто не відкриються, а зламати кодову панель практично не реально, тим самим ця система створює відмінний захист. При будь-яких спробах проникнути в приміщення, на пульт охорони негайно надходить сигнал, тим самим дозволяючи швидше реагувати. У охорони на комп’ютері знаходиться інтерактивна схема всіх дверей, де встановлений біометричний контроль, тим самим кожен раз, коли хтось проходить через систему, охорона це бачить і так само бачить відкриття і закриття дверей. Це полегшує роботу охорони, адже при незаконних спробах пройти, охорона буде бачити через які саме двері намагаються пройти, а в зв’язці з системою відеоспостереження можна відразу подивитися хто конкретно намагається пройти.

Функції системи:

 • Здійснювати контроль за графіком роботи співробітників, вести облік робочого часу, точно знаючи, хто і як довго був на роботі, які співробітники спізнюються, йдуть занадто рано, або затримуються в перервах.
 • На основі отриманих даних можна легко розрахувати розмір заробітної плати або премії для співробітника.
 • Кожен відвідувач, який потрапляє на підприємство, фіксується в системі, тому можна з точністю сказати, хто саме побував на території.
 • Можливість регулювання доступу в окремі приміщення.
 • Програмне забезпечення дозволяє створювати звіти, які допомагають оптимізувати робочий процес, може працювати з різними іншими програмами.
 • Можлива функція фотографічної фіксації, яка запам’ятовує момент приходу і відходу співробітника з приміщення.

Послуга безкоштовна