Перевірка приміщень, танспортних засобів спецтехнікою – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Перевірка приміщень, танспортних засобів спецтехнікою

Сьогодні ситуація, коли в офісі або приватному приміщенні знаходять прослуховуючі пристрої, приховані камери або радіожучки, вже не є рідкістю. Конкуренти, зловмисники або інші «мисливці за інформацією» намагаються будь-яким чином роздобути конфіденційні дані.

Якщо ви хочете убезпечити себе, свій бізнес і близьких від витоку інформації, тоді саме час звернутись за допомогою до нас. Фахівці компанії виконають перевірку на прослушку вашого житла, транспорту, робочих та інших приміщень максимально якісно. Ми допоможемо вам знайти приховані GPS-трекери, приховані камери, диктофони і жучки, де б вони не знаходилися, а найголовніше – надамо консультацію щодо захисту важливої інформації та власної безпеки.

Як правило, такі пристрої є абсолютно непомітними і можуть розташовуватися в самих непримітних місцях. Невеликі радіожучки і сучасні приховані камери можна розмістити в букеті квітів, невеликому подарунку, меблях або під картиною. При цьому помітити їх буде дуже складно.

Якщо дані, обговорювані в конфіденційній обстановці, стають відомі, і Ви підозрюєте явний витік інформації, слід провести комплексну перевірку приміщення та осіб, які мають доступ до секретних даних. В такому разі не варто робити це самостійно, думаючи, як же виявити прослушку, краще звернутися до справжніх професіоналів.

Пошук прослуховуючих пристроїв, жучків

Сьогодні фраза «Знання – сила» актуальна як ніколи. Витік комерційних і особистих даних може привести до непередбачуваних наслідків. Ми надаємо послуги з виявлення прослуховуючих пристроїв в будь-яких приміщеннях та транспортних засобах. А спеціальне обладнання дозволить запобігти витоку інформації.

Наші фахівці мають у своєму розпорядженні спеціальне обладнанням, що дозволяє швидко провести пошук жучків в квартирі та офісі. Це технічно досконалі механізми, точно визначають місцезнаходження і кількість розміщених датчиків.

Ми діємо згідно з ліцензією, маємо великий досвід у своїй діяльності і проводимо свою роботу максимально швидко.

Після того, як ми проведемо перевірку офісу або квартири на наявність прослушки, прихованих відеокамер, наші фахівці можуть запропонувати встановлення захисних пристроїв, так званих «заглушок», які блокують несанкціоноване відеоспостереження приміщення або його прослуховування. У нас можна придбати дане обладнання, в наявності кращі моделі і найсучасніші  розробки, адаптовані під сучасні шпигунські пристрої.

Встановленя «заглушок» дозволять більше не турбуватися про витік інформації і надалі позбавлять необхідності проводити перевірку приміщення на наявність прихованих камер, диктофонів і жучків.

Вартість перевірки

Вартість послуги оцінюється індивідуально під кожного клієнта. Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до наших фахівців по телефону +38 066 804-70-44, по електронній пошті terytoriya.bezpeky@gmail.com або залишити заявку в формі зворотного зв’язку, щоб ми могли зв’язатися з вами якомога швидше!

У вас виникла необхідність у послугах з перевірки комерційних / житлових приміщень, автомобілів та інших об’єктів на предмет прослуховуючих пристроїв і прихованих відеокамер? Виникли запитання? Тоді дзвоніть по телефону +38 066 804-70-44, напишіть на електронну пошту terytoriya.bezpeky@gmail.com або залишите заявку в формі зворотного зв’язку, щоб ми могли зв’язатися з вами якомога швидше!

Послуга безкоштовна