Електронна система управління чергою – порядок в роботі з людьми – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Електронна система управління чергою – порядок в роботі з людьми

Електронна система управління чергою

У багатьох організаціях і офісах, де часто знаходиться безліч людей, які хочуть отримати консультацію або допомогу, присутня проблема – черги. В таких скупченнях люди часто конфліктують, нервують і лютують, коли хтось проходить позачергово. Але тепер, ви можете уникнути подібних ситуацій. Якщо ви звернетеся до нас, то дізнаєтеся про безліч способів як організувати  роботу свого офісу і зробити його безпечним.

Переваги монтажу електронної систему управління чергою:

  • Клієнт самостійно вибирає послугу
  • Розподіл потоку клієнтів між працівниками дозволяє прискорити робочий процес
  • Система сповіщає людину, що підійшла його черга, співробітникам не треба відволікатися
  • Люди в черзі не конфліктують з приводу проходження черги

Існують різні комплектації і принципи роботи системи. Ви купуєте систему виходячи з площі офісу і його відвідуваності, а наша команда професіоналів її встановлює таким чином, щоб вам було справді зручно нею користуватися.

Автоматизована система управління чергою – це:

  • Спокій персоналу і клієнтів,
  • Порядок і швидкість в роботі з людьми
  • Розподіл обов’язків між працівниками для оптимізації потоку клієнтів

Наші фахівці подбають про те, щоб всі складові такої системи були встановлені правильно і функціонували відповідно до поставлених завдань.

Кіоск реєстратор і головне табло повинні бути розташовані таким чином, щоб всі присутні в офісі, з різних ракурсів могли їх бачити.

Ми подбаємо про те, щоб ваша система працювала коректно. Якщо вам необхідно встановити подібні елементи в приміщенні своєї компанії, наша команда буде рада вам допомогти. Наші фахівці мають великий досвід роботи в цій сфері і завжди впроваджують інноваційні рішення!

Також ми пропонуємо оптимальні ціни. Вартість встановлення системи управління чергою буде залежати від складності проекту і кількості складових, які потрібно монтувати – ці показники змінюються в залежності від розмірів приміщення.

Послуга безкоштовна