Розумний дім – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Розумний дім

Система «Розумний дім»

«Розумний дім» являє собою комплекс обладнання, яке об’єднане в багатофункціональну систему, що виконує різноманітні команди, а також здатне самостійно реагувати на зміну в приміщенні ситуації. За допомогою такого комплексу вирішуються питання внутрішнього клімату в будинку, контролюється безпека, робота приладів і багато іншого.

Переваги «розумного дому»:

  • Максимальна безпека – система включає в себе крім охоронного обладнання (сигналізація, відеоспостереження, інше) і датчики, які контролюють виникнення поломок обладнання, протікання води, витоку газу, а також прилади попередження загорянь, локалізації пожеж тощо.
  • Комфорт проживання – обладнання постійно стежить за підтримкою сприятливої температури, рівня освітленості, вологості і т.д.
  • Економія енергоносіїв – використання «розумного» обладнання дозволяє знизити витрати на електрику, воду та інші ресурси приблизно на 20-60%.
  • Спрощення побуту – інтелектуальні системи можуть самостійно відкривати / закривати жалюзі і штори, поливати рослини, контролювати роботу ламп і багато іншого.

Встановлюючи цю систему у себе вдома, Ви створюєте безпеку всім мешканцям і організовуєте ергономічний житловий простір – робите свій побут ще кращим і комфортнішим!

Встановлення системи «розумний дім»

Монтаж технології «розумний дім» здійснюється для того, щоб повсякденне життя стало ще комфортабельнішим і спокійнішим. Головне завдання системи – автоматично здійснювати обмін інформацією між різним обладнанням та пристроями, встановленими в будинку.

Монтаж систем «розумний дім» ділиться на наступні етапи:

  • Проектування;
  • Доставка необхідних матеріалів та устаткування;
  • Монтажні роботи;
  • Пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія пропонує монтаж систем «розумний дім» в Івано-Франківській області та за її межами. Ми надаємо послуги за прийнятними цінами. Вартість залежить від конкретного проекту. Після звернення, ми обов’язково підберемо для Вас оптимальний варіант як за ціною, так і по функціональності, який буде реалізований в короткі терміни. З нами Ваше життя стане ще більш комфортним і безпечним!

Послуга безкоштовна