Перевірка на поліграфі (детекторі брехні) – Територія Безпеки
Територія Безпеки
Що Вас цікавить?

Перевірка на поліграфі (детекторі брехні)

Поліграф (детектор брехні) дозволяє з високим ступенем достовірності визначити винного, знайти злодія, виправдати невинного, виявити подружню зраду і багато іншого

 ВИДИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:

  1. У Вас сталася крадіжка або розкрадання
  2. Ви хочете перевірити свою половину на зраду
  3. Вас необгрунтовано звинувачують в чомусь
  4. Тестування домашнього персоналу

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:

  1. Кадровий відбір при прийомі на роботу
  2. Тестування працюючих співробітників
  3. Службові розслідування за фактом розкрадання
  4. Виявлення витоків службової інформації

Детектор брехні вимірює не саму брехню, а зміну фізіологічних реакцій організму, які свідчать про значущість пропонованих стимулів для досліджуваної особи.Кожна людина, яка бреше, ззовні намагається це приховати. Але внутрішньо всі люди однаково реагують на свою власну брехню: коли людина бреше, у неї починає частіше скорочуватися серце, внаслідок чого підвищується артеріальний тиск і частішає пульс. Детектор брехні (поліграф) фіксує саме цю внутрішню реакцію організму на брехню.

У детекторі брехні (поліграфі) присутні основні канали реєстрації психофізіологічних реакцій і додаткові. До основних (базових) відносяться канали реєстрації серцевої діяльності, потовиділення і дихальних циклів.

Всі зміни фіксуються датчиками, до яких відносяться нагрудні, які необхідні для вимірювання частоти дихання, манжета на передпліччі, яийа фіксує зміну артеріального тиску, і датчики на пальці рук, що фіксують зміну шкірного опору і стану переферійних судин.

До додаткових каналів відносяться датчики руху (тремору) у вигляді пластин або подушечок, які кладуться на сидіння спеціалізованого крісла, в яке сідає випробуваний. Людина, яка бреше мимоволі і ненавмисно і навіть не помітно для самого себе може робити різні рухи плечем, рукою, ногою, соватися на кріслі. Ці рухи і реєструються високочутливими датчиками руху.

Під час тестування фіксується інформація по всіх каналах у вигляді графіків різного кольору, які в подальшому розшифровуються і правильно інтерпретуються фахівцем поліграфологом.

Детектор брехні (поліграф) може перевірити тільки факти, які стосуються минулого або теперішнього часу.

Майбутнє, на жаль, знаходиться поза компетенцією поліграфа!

Перед проведенням дослідження на поліграфі особа, яка виступає ініціатором перевірки, надає поліграфологові наявну інформацію, щодо фігуранта та обставин, для ретельного вивчення, визначення сукупності питань, які необхідно з’ясувати в ході перевірки, складання індивідуального спеціалізованого тесту і визначення оптимальних умов і термінів проведення тестування.

Найкращим часом для проведення дослідження на поліграфі є період з 10 години ранку до 16. Це пов’язано з біологічними ритмами людини протягом доби.

Поліграф (детектор брехні) – найбільш ефективний і гуманний спосіб в отриманні правдивої інформації і в боротьбі з обманом, крадіжками, шахрайством і зрадою.

Поліграф відноситься до класу високоточних медичних комп’ютерних приладів.

Цей пристрій є цілком безпечним для людини і не завдає жодної шкоди здоров’ю. Обладннання пройшло всі необхідні сертифікації і не може завдати шкоди людині або впливати на нього якимось чином!

Звертайтеся до нас: телефонуйте за контактним номером, пишіть на електронну пошту. Ми обов’язково запропонуємо вам рішення для вашого завдання.

Послуга безкоштовна